Menu

Stylizacje paznokci na wiosnę

22 stycznia 2019 - Paznokcie
Stylizacje paznokci na wiosnę

Manicure u pani to swoją drogą szczegół, jednak gdy porządnie sie zadba o ten czynnik to może przyciagać uwagę i oznaczać o jej stylu. Dlatego tak niezwykle popularne jest chodzenie na manicure i pedicure, ale w aktualnych czasach można tak go stworzyć aby utrzymywał się na paznokciach przez parę tygodni.
Ogromną popularnością cieszą się manicure hybrydowe. Jest to świetne rozwiązanie dla dziewczyn które pragną aby ich ręce prezentowały się należycie cały czas i jedocześnie nie traciły czasu nad ciągłym zdobieniem paznokci. Popularna hybryda bazuje na umieszczaniu specjalnego lakieru który utwardza się lampą UV aby ponieść mu sztywność i odporność. Czynność rozpoczyna się od nadania kształtu pierwotnej płytce profesjonalną frezarką lub pilniczkiem. Tak uformowane wszystkie paznokcie następnie matowi się, tz. ściera niedużo górną powłokę aby lakier dokładnie przylepił się. Przygotowuje się dodatkowo skórki przez ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak opracowanej bazie jest dozwolone wziąć się nakładanie lakierów które każdorazowo usztywnia się lampą UV. Potencjał kolorów jest bogactwo a dochodzą to tego licznego typu zdobienia, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Z tej przyczyny jest dozwolone określić to stylizacją paznokci z tego powodu że czasem taki manicure wygląda jak robota istnej artystki, której owocem są świetnie upiększone paznokcie. W ten sposób możemy zapewnić sobie wyróżniający manicure przez ok 4 tygodnie, po tym okresie powinno się go powtarzać. Hybrydy zalecane są dla całości klientek bez względu na praktykowaną pracę albowiem są wysoce bezpieczne i odporne, nie ulegną zniszczeniu w pracy fizycznej.
Gdy ktokolwiek jest rozczarowany z długości swoich paznokci to polecamy dla niego przedłużanie żelowe. To alternatywna technika od powyższej, w tym miejscu możemy zezwolić sobie na nadanie swobodnej wielkości i wersji. Tak dokonany manicure jest już wielce „spektakularny”, wyrazisty i nadaje faktycznie z większym natężeniem stylowego wyglądu kobiecie. Jednak dłonie z długimi paznokcmi nie pasują do każdego sposobu pracy. Forma ich jest w stanie się okazać uciążliwa przy innych zawodach np. pielęgniarka. W tym momencie również mamy do czynienia z nałożeniem lakierów utwardzanych światłem UV, poza tym po pierwsze naturalną płytkę piłujemy do minimalnej długości i przyklejamy specjalny tips który tworzy bazę dla przyszłego paznokcia, kreujemy mu kształt i długość. Poza tym pielęgnujemy skórki.
Powinno się również wtrącić o manicure japońskim który jest ratunkiem dla zrujnowanych paznokci. Każdy kto przez dłuższy czas wykonuje hybrydę lub żel wie że po jakimś czasie paznokcie stają się zdecydowanie osłabione, łamliwe i matowe. W takim wypadku powinno się dać odpocząć paznokciom i zacząć wykonywać manicure japoński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *