Menu

Stylizacje paznokci

21 stycznia 2019 - Paznokcie
Stylizacje paznokci

Manicure u dziewczyny to podobno szczegół, jakkolwiek gdy dobrze sie zadba o ten atrybut to jest w stanie przyciagać uwagę i zaświadczać o jej stylu. Dlatego tak wysoce popularne jest wykonywanie manicure i pedicure, ale w obecnych czasach można tak go stworzyć aby utrzymywał się na dłoni przez parę tygodni.
Wielką renomą cieszą się paznokcie hybrydowe. Jest to dobre rozwiązanie dla dziewczyn które oczekują aby ich ręce wyglądały poprawnie cały czas i jedocześnie nie traciły czasu nad ciągłym malowaniem paznokci. Modna hybryda wiąże się na nałożeniu profesjonalnego lakieru który utwardza się lampą UV by nadać mu sztywność i odporność. Zabieg rozpoczyna się się od nadania kształtu normalnej płytce wyspecjalizowaną frezarką lub pilniczkiem. Tak ukształtowane wszystkie paznokcie potem matowi się, tz. ściera dokładnie górną warstwę aby lakier precyzyjnie kontaktował się. Przygotowuje się dodatkowo skórki poprzez ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak zrobionej bazie jest dozwolone wziąć się nakładanie lakierów które za każdym razem utwardza się lampą UV. Możliwości barw jest sporo a dochodzą to tego rozmaitego typu dekoracje, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Z tej przyczyny wolno określić to stylizacją paznokci z tego powodu że nieraz taki manicure prezentuje się jak wyrób istnej artystki, której skutkiem są pięknie przyozdobione dłonie. W ten sposób możemy dać możliwość sobie klasyczny manicure przez ok 4 tygodnie, po tym czasie trzeba go ponowić. Hybrydy polecane są dla wszystkich dziewczyn bez względu na wykonywaną pracę gdyż są wielce bezpieczne i odporne, nie ulegną rozpadnięciu w pracy fizycznej.
Jeżeli ktokolwiek jest niezadowolony z wielkości swoich paznokci to zalecamy dla niego przedłużanie żelowe. To różna technika od powyższej, tutaj możemy zezwolić sobie na nadanie dowolnej długości i formy. Tak zbudowany manicure jest wyjątkowo „spektakularny”, wyrazisty i nadaje jak najbardziej bardziej gustownego wyglądu kobiecie. Aczkolwiek ręce z długimi paznokciami nie pasują do każdego trybu pracy. Kształt ich jest w stanie się okazać uciążliwa przy innych zawodach np. pielęgniarka. Tu również mamy do czynienia z nakładaniem lakierów utwardzanych światłem UV, jednak najpierw naturalną płytkę skracamy do minimalnej długości i przyklejamy specjalny tips który stanowi bazę dla przyszłego paznokcia, tworzymy mu kształt i długość. Również pielęgnujemy skórki.
Powinno się również dopowiedzieć o manicure japońskim który jest ratunkiem dla zniszczonych paznokci. Każdy który przez dłuższy czas robi hybrydę lub żel wie że po jakimś cyklu paznokcie stają się wyraźnie słabe, łamliwe i matowe. W takim wypadku musi się dać odprężyć się paznokciom i począć wykonywać manicure japoński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *